بسمه تعالی

شهرداری قهستان در نظر دارد املاک خود را به شرح جدول ذیل، که در روز نامه خراسان جنوبی به تاریخ 1399/09/30 منتشر کرده است، از طریق مزایده عمومی به فروش برساند.

لینک دریافت فایل شرایط شرکت در مزایدهدر راستای مصوبه شماره 90 مورخ 29/04/99 شورای اسلامی شهر قهستان به اطلاع آندسته از متقاضیانی که اراضی آن ها در اراضی موات دولت قرار گرفته است می رساند جهت تعیین تکلیف اراضی مذکور، از مورخ 01/05/99 لغایت مورخ15/05/99  به شهرداری قهستان مراجعه فرمایند. این فراخوان به منزله ی آخرین اطلاع رسانی در خصوص تعیین تکلیف اراضی موات شهر قهستان می باشد.

نقشه وموقعیت اراضی موات شهر قهستان :

اراضی هاشور خورده با رنگ مشکی در نقشه های پیوست اراضی موات می باشد.

شمال محله درخش

مرکز محله آسیابان

جنوب محله درخش

جنوب محله آسیابان

روابط عمومی شهرداری قهستاننقش ورزش در پیشگیری از اعتیادبه اطلاع دارندگان ناوگان حمل ونقل شهری می رساند، ساماندهی و تخصیص سوخت به ناوگان حمل و نقل درون شهری راه اندازی شده است. دارندگان ناوگان حمل و نقل شهری می بایست برای دریافت سهمیه سوخت گازوییل و بنزین در سامانه utcms.ir  ثبت نام و سپس برای دریافت پروانه فعالیت ناوگان خود با در دست داشتن مدارک ذیل به شهرداری شهر مدنظر مراجعه نمایند.
مدارک جهت دریافت پروانه فعالیت: کارت ملی - شناسنامه - سند مالکیت یا هرگونه مدرک مبتنی بر مالکیت خودرو - کارت خودرو - کارت معاینه فنی خودرو - بیمه نامه شخص ثالث

مهم: طبق ماده 15 دستورالعمل مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه ای، دارندگان ناوگان باری تنها باید از یکی از شهرداری های کشور برای ناوگان خود پروانه فعالیت دریافت نمایند. این پروانه در کل کشور دارای اعتبار بوده و نیازی به دریافت پروانه مجدد از سایر شهرداری ها نمی باشد.

روابط عمومی شهرداری قهستانبسم الله الرحمن ارحیم

امیرالمومنین علی علیه السلام فرمودند: هرکس با کتاب ها آرامش یابد، آسایش و راحتی از او سلب نمی شود.

برگزاری دهمین دوره جشنواره رضوی فرصتی مغتنم برای آشنایی عموم مردم علی الخصوص جوانان و نوجوانان با سیره و فرهنگ رضوی و پاسداشت ارزش های کریمان و کریمه اهل بیت عصمت و طهارت علیه السلام می باشد.

جشنواره کتابخوانی رضوی موهبتی است که موجب توجه مسئولان به کتابخوانی در مناطق محروم می شود.

لذا اینجانب مرتضی دهقان تنها، شهردار شهر قهستان از مردم شریف و فرهنگ دوست شهر قهستان،دعوت می کنم تا با شرکت در این جشنواره معنوی ضمن عرض ارادت به آستان مقدس امام رضا علیه السلام از معارف ائمه اهل بیت (ع) بهره مند شوند.

                                                                                                                        مرتضی دهقان تنها

                                                                                                                          شهردارقهستاننقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه ارتباط مردمی : 137

سامانه پیامک شهرداري : 500020408390

تلفن شهرداری :3-05632143201 فکس : 05632143799

آدرس : قهستان-بلوار امام خميني(ره)-امام خميني14-پلاك1

بازدید امروز103
بازدید دیروز204
بازدید هفته494
بازدید ماه3196
کل بازدید124151